Vítejte na webu našeho mini ranče v srdci Českého ráje!
Nabízíme ubytování v roubence na samotě (u lesa) a jízdu na koních v kruhové ohradě.

Iva Trojovská * 606 500 847 * ivatrojovska@gmail.com


Rok 2016

23. června 2018 v 11:47 |  Historie našeho ranče
Tento rok jsme s koníkama zažili nespočet dobrodružství. Ale pěkně postupně, no posuďte sami, fotky hodně napoví :) Kvůli vysokému věku jsme se navždy rozloučili s Kuldou, naším neohroženým srdcařem, ale zároveň jeho místo vystřídala úžasná fenečka Sunny, která se narodila téměř přesně, co nás Kulda opustil - žeby "náhoda"? :) Sunny jsme zachránili z dočasné péče, byla týrána mužem alkoholikem, a tak důvěra se u ní budovala celkem dlouho. Každým dnem nám ale vrací tu lásku, s kterou jsme ji u nás na ranči uvítali. Adopce těchto pejsků v našich očích rozhodně má smysl! V případě, že byste chtěli rozšířit svou rodinu o čtyřnohého kamaráda, dejte vědět, mám kontakt na skvělou ženu, která poskytuje dočasnou péči takto týraným zvířatům.

A nyní už slíbený průřez rokem 2016: Tento rok stále mapujeme terén v okolí. Tentokrát jsme se přes Kozákov zatoulali až k vesničce Slaná. Také se více pouštíme do společných vyjížděk. Honey má energie na rozdávání, je to úžasný, silný kůň, je vidět, že se narodil pod Kozákovem :)

Tento rok jsme se dokonce odvážili jet místního Huberta. Bylo to na nás trochu zběsilé v takovém množství koní, ale velice intenzivní zážitek :)
Ani s nadcházející zimou neopouštíme sedla :)V prosinci těsně před Vánoci se naše rodinka rozrostla o toto 5kilové štěňátko :)


A tak vám přejeme překrásně strávený závěr roku 2016 a jen to dobré v novém roce!

 


Aktuální články

Reklama
TOPlist