Vítejte na webu našeho mini ranče v srdci Českého ráje!
Nabízíme ubytování v roubence na samotě (u lesa), kurzy živé stravy (raw food),
případně jízdu na koních v kruhové ohradě.

Iva Trojovská * 606 500 847 * ivatrojovska@gmail.com


Ubytování v Českém ráji - kurzy živé stravy - raw food

15. května 2016 v 22:59 |  Nabízíme
Novinkou pro tento rok je ubytování v překrásné přírodě "na konci světa" a zároveň začínáme pořádat kurzy raw food čili živé, syrové stravy. Nabízíme vám kurzy jak jednodenní, kde se naučíte základy raw food, tak třídenní - víkendové pobyty, které budou obohaceny navíc o ranní cvičení, sdílení, toulky přírodou do okolních destinací jako je Kozákov, Hamštejn, Frýdštejn, rozhledna Dubecko, Měsíční údolí aj. a v neposlední řadě večerní povídání u ohně - pokud nám počasí dovolí..kdo navíc bude mít chuť si sednout na koně, je možnost v kruhové ohradě, která je za chaloupkou. Po domluvě se ale můžeme dohodnout téměř na čemkoliv. Toužíte si prostě jen o víkendu vyjet mimo město a načerpat energii v přírodě, dobít baterky, toulat se lesem, svézt se na koních a přitom mít zajištěnu živou stravu? Není problém, dejte nám vědět a nějak to vymyslíme :o)Možnosti ubytování:


K pronájmu po celý rok nabízíme kouzelnou místnůstku s kachlovými kamny a úžasným výhledem přímo ve stodole. Takže pokud chcete mít úplné soukromí ve dvou (je zde pouze dvoulůžko) a slyšet přes stěnu frkat koně, tak zde se vám bude nepochybně líbit:

Během kurzů je další z možností spát přímo v chaloupce v podkroví, kde jsou 4 místa na spaní plus navíc jeden pokojíček opět s dvoulůžkem. Pro tyto dvě místnosti je společná kuchyň v přízemí a společný záchod s koupelnou. Pokud vás bude více a nemáte problém spát na karimatce, tak v podkroví se v pohodě vejdou další asi 2-3 osoby. Nejste-li vůbec nároční, můžete klidně přespat i ve stanu, pod širákem nebo na seně, tam bude samozřejmě cena ubytování dosti odlišná :o) :
Pohled na chaloupku od ohniště:Okolní příroda je magická a toulání po okolí vám dobije baterky na dlouhou dobu:A to za každého počasí :o) Těšíme se na vás!:


 


Aktuální články

Reklama
TOPlist