Vítejte na webu našeho mini ranče v srdci Českého ráje!
Nabízíme ubytování v roubence na samotě (u lesa), kurzy živé stravy (raw food),
případně jízdu na koních v kruhové ohradě.

Iva Trojovská * 606 500 847 * ivatrojovska@gmail.com


Květen 2016

Naše kurzy 2016

18. května 2016 v 2:31 Nabízíme

Jednodenní kurz:


Co nabízíme?

Tento jednodenní raw kurz vám přináší základy raw "nevaření". Vyzkoušíte si vyrobit celou škálu jídel na celý den. Kurz trvá od 10 - 18 hod. Ráno si nazdobíme snídani a vyrobíme svačinu. Další z možností je dát si zelené smoothie, takže můžeme vyrazit do přírody nalovit divoce rostoucí byliny a z nich připravit lehčí snídani. K obědu si vyrobíme polévku, ozdobíme a sníme jedno hlavní jídlo jako je např. raw pizza, burger, knedlíčky s omáčkou apod. Odpoledne se pustíme do výroby raw dortu, jehož část si každý z účastníků sní na místě či odveze sebou domů. Pokud vám ještě zbyde místo v žaludku (o čemž dost pochybuji), dáme si k večeři ještě jedno báječné raw jídlo jako např. plněnou rolku či zeleninový salát. V případě nacpaného bříška si jídlo samozřejmě odvezete sebou domů.

Cena kurzu: 990,-

Přihlášky zasílejte na: ivatrojovska@gmail.com

Třídenní kurz:


Co nabízíme?

Tento třídenní - víkendový kurz je více o klidu, relaxaci a uvědomění si svého vlastního já skrze přírodu. Každý den opět budeme mít dostatek času na raw "nevaření", ale zároveň si naplno užijeme každou minutu dne na maximum. Tím, že spolu strávíme 3 celé dny, budeme mít dostatek času na ranní cvičení, klidnou meditaci, výlety do okolí, sdílení příběhů s ostatními u příjemného večerního ohně s hvězdnou oblohou nad námi. Kdo navíc má touhu svést se na koni, i toto přání může být vyplněno.

Cena kurzu: 2 990.- + ubytování

Program kurzu:

DEN 1 - PÁTEK:

- příjezd na chaloupku, ubytování (do 11hod.)
- seznámení se, obdržení vzdělávacího materiálu a následný raw oběd
- výroba raw zákusků
- výlet do okolí
- příprava a konzumace raw večeře
- v případě zájmu jízda na koni
- odpočinek

DEN 2 - SOBOTA:

- časné vstávání a krátký běh v ranní rose
- ranní meditace
- cvičení venku (jóga, 5 tibeťanů)
- raw snídaně
- tvoření oběda na celodenní výlet
- raw oběd po cestě v přírodě
- konzumace již vytvořeného raw zákusku
- příprava a konzumace raw večeře
- v případě zájmu jízda na koni
- rekapitulace celého dne a poděkování
- dle počasí posezení u ohně, či doma u krbu

DEN 3 - NEDĚLE:

- časné vstávání a krátký běh v ranní rose
- ranní meditace
- cvičení venku (jóga, 5 tibeťanů)
- raw snídaně
- dopolední poslední kratší výlet
- tvoření raw oběda + následná konzumace
- odpočinek, rekapitulace celého kurzu, sdílení nových nápadů a možností
- zakončení kolem 15 hod.

Program kurzu se přizpůsobuje momentálnímu počasí. Email s podrobnostmi o kurzu obdržíte týden před jeho konáním.

Přihlášky zasílejte na: ivatrojovska@gmail.com


Ceny za služby

17. května 2016 v 22:43 Ceník
Jednodenní kurz .................................... 990,-

Třídenní kurz ........................................ 2 990,-

Ubytování uvnitř .................................... 350,-/noc/osoba

Ubytování ve stanu ................................. 100,-/noc/stan

Jízda na koních ...................................... 300,-/hodina

Ubytování v Českém ráji - kurzy živé stravy - raw food

15. května 2016 v 22:59 Nabízíme
Novinkou pro tento rok je ubytování v překrásné přírodě "na konci světa" a zároveň začínáme pořádat kurzy raw food čili živé, syrové stravy. Nabízíme vám kurzy jak jednodenní, kde se naučíte základy raw food, tak třídenní - víkendové pobyty, které budou obohaceny navíc o ranní cvičení, sdílení, toulky přírodou do okolních destinací jako je Kozákov, Hamštejn, Frýdštejn, rozhledna Dubecko, Měsíční údolí aj. a v neposlední řadě večerní povídání u ohně - pokud nám počasí dovolí..kdo navíc bude mít chuť si sednout na koně, je možnost v kruhové ohradě, která je za chaloupkou. Po domluvě se ale můžeme dohodnout téměř na čemkoliv. Toužíte si prostě jen o víkendu vyjet mimo město a načerpat energii v přírodě, dobít baterky, toulat se lesem, svézt se na koních a přitom mít zajištěnu živou stravu? Není problém, dejte nám vědět a nějak to vymyslíme :o)Možnosti ubytování:


K pronájmu po celý rok nabízíme kouzelnou místnůstku s kachlovými kamny a úžasným výhledem přímo ve stodole. Takže pokud chcete mít úplné soukromí ve dvou (je zde pouze dvoulůžko) a slyšet přes stěnu frkat koně, tak zde se vám bude nepochybně líbit:

Během kurzů je další z možností spát přímo v chaloupce v podkroví, kde jsou 4 místa na spaní plus navíc jeden pokojíček opět s dvoulůžkem. Pro tyto dvě místnosti je společná kuchyň v přízemí a společný záchod s koupelnou. Pokud vás bude více a nemáte problém spát na karimatce, tak v podkroví se v pohodě vejdou další asi 2-3 osoby. Nejste-li vůbec nároční, můžete klidně přespat i ve stanu, pod širákem nebo na seně, tam bude samozřejmě cena ubytování dosti odlišná :o) :
Pohled na chaloupku od ohniště:Okolní příroda je magická a toulání po okolí vám dobije baterky na dlouhou dobu:A to za každého počasí :o) Těšíme se na vás!:Rok 2015

14. května 2016 v 21:25 Historie našeho ranče
Tento rok se nám konečně kompletně podařilo dokončit kruhovku zavezením hrubého pískového štěrku, tudíž již můžeme děti povozit za každého počasí, i když je extra mokro. Koníkům se v kruhovce také líbí moc, hlavně když si o hrubý písek mohou podrbat záda :o) Aktuálně přidávám fotky spokojených jezdkyň :o)

TOPlist