Vítejte na webu našeho mini ranče v srdci Českého ráje!
Nabízíme ubytování v roubence na samotě (u lesa) a jízdu na koních v kruhové ohradě.

Iva Trojovská * 606 500 847 * ivatrojovska@gmail.com


Prosinec 2015

Nabídka jízdy na koních pro děti + SOUTĚŽ!

26. prosince 2015 v 3:00 Akce v minulosti

!!!VÁNOČNÍ SOUTĚŽ!!!


Tento rok se nám konečně podařilo vytvořit funkční kruhovku na našem ranči, takže s radostí můžeme povozit děti všech věkových kategorií dle libosti. Těšíme se na sdílení tohoto krásného zážitku, neb není krásnějšího pohledu na svět než z koňského hřbetu. Po předchozí domluvě můžeme děti vozit v sobotu či neděli téměř každý víkend, samozřejmě s přihlédnutím na aktuální počasí, kontakt na nás - 606 500 847 či pište na - ivatrojovska@gmail.cz A protože máme Vánoce a chceme vás také obdarovat, vylosujeme 1.1. 3 z vás, kteří budou mít 30min.jízdy na koni pro vaši ratolest zdarma. Možnost výhry získáváte tím, že budete na vašem profilu sdílet tento odkaz, tak HODNĚ ŠTĚSTÍ!!!Tradiční vánoční vyjížďka a vánoční přání

25. prosince 2015 v 22:01 Akce v minulosti
Tento rok sice po sněhu ani památky, ale to nás neodradilo vyrazit již tradičně provětrat faldíky na vyjížďku do terénu. Ráno sice bylo dosti mlhavé, ale zato o to větší romantika :)
Na Vzdychánku si dáváme sraz s Luckou a Marcelkou a vyrážíme směr hospůdka Hamštejn, kde si ale dnes žádné občerstvení nedáváme..ještě nutná dokumentace od turistů, že jsme se konečně opravdu sešly v sedlech a hajdy přes Prackov zpátky do stájí k vánočnímu gáblíku pro všechny :) Přejeme vám tímto pohodové Vánoce a pokud možno klidnou oslavu roku nadcházejícího. Ať je rokem ještě lepším než byl tento, ať nám přinese hodně radosti, štěstí, úspěchů a lásky. Mějte se všichni tak báječně, jak je to jen možné a jaké jsou vaše tajná a nesplněná přání, to vše a ještě mnohem více vám přeje Ivuška.

TOPlist