Vítejte na webu našeho mini ranče v srdci Českého ráje!
Nabízíme ubytování v roubence na samotě (u lesa) a jízdu na koních v kruhové ohradě.

Iva Trojovská * 606 500 847 * ivatrojovska@gmail.com


Prosinec 2011

Děti na koních u kapličky na Prackově

24. prosince 2011 v 22:27 Akce v minulosti

Vánoční koledování u kapličky na Prackově!


Opět musím mnohokrát poděkovat za vánoční účast u naší kapličky na Prackově. Přestože zuřila sněhová vánice, neváhalo se nás sejít kolem 90 lidiček z blízkého i vzdáleného okolí! Tentokrát se vybralo necelých 6 tisíc a my za dary na další opravu kapličky moc děkujeme! Živá hudba byla bombastická, občerstvení a pití moc dobré a musím také velice poděkovat mé kamarádce Hanče Maturové z Chuchelny, která mi pomohla se svojí kobylkou Zarkou povozit několik desítek dětiček. Díky Haní, máš to u mě!!! Zde je pár foteček z cesty z Chuchelny, odkud jsem Haní doprovázela. Díky panu Mlejnkovi tu mohu poskytnout super video na YouTube, takže račte shlédnout!

Přestože foukalo a sněžilo, děti to neodradilo a tak s radostí skákaly do sedel :-)Ještě jednou děkujeme za příspěvky, díky vám je již kaplička zvenčí celá opravena, má 2 křížky a v okýnku Pannu Marii.


A kdo chcete shlédnout video z předvánočního setkání včetně vožení dětiček, klikněteZDE

9) Martin Židlík - Horská Kamenice

9. prosince 2011 v 23:17 Koňáci v okolí

Martin Židlík - Horská Kamenice


Martin má své dva koníky ustájené doma na svých pastvinách. Horská Kamenice se nachází kousek nad Železným Brodem a dle Martinových slov jsou u nich nejkrásnější lučiny a lesíky všude dokola, kam jen oko dohlédne :-) Pokud byste se zde chtěli zastavit na noc při koňském putování, není problém, ohrady jsou dosti velké, jen je nutno mít svůj vlastní spacák.

Kontakt: ma.zidlik@seznam.cz
TOPlist