Vítejte na webu našeho mini ranče v srdci Českého ráje!
Nabízíme ubytování v roubence na samotě (u lesa) a jízdu na koních v kruhové ohradě.

Iva Trojovská * 606 500 847 * ivatrojovska@gmail.com


Víkendový výlet za dětmi na Kozákov

24. října 2011 v 23:14 |  Akce v minulosti

Víkend plný sluníčka

Sice mě o víkendu pobolívalo v krku, ale v neděli už to nešlo jinak, než se vyhoupnout alespoň na necelé dvě hodinky do sedla. V plánu bylo dojet s Pris na Kozákov, tam vyzvednout dvě děti a odvézt je ke mně na Prackov do perníkové chaloupky :-) Cestou na Kozákov jsme si vyloženě užívaly nádherného slunečného podzimu.


Nahoře jsem ukotvila Pris k uschlému stromu (naštěstí se jí ho nepodařilo vyvrátit) a nutně si musela odskočit. Po cestě zpět mi byl koupen výborný zelený čaj :-) mňam. Pris zapózovala a zapózovala i babička Zdenička s vnoučaty a hurá první dítko mi bylo vstrčeno do sedla. Zjistili jsme však záhy, že sedýlko na dva docela velké zadečky dělané nebylo, tak jsem chtě nechtě musela po svých :-)

A hupky dupky přes hory a doly klesáme k Prackovu. Dítka náležitě utahána. Po cestě jsme potkali další známé, tak Pris stihla svézt ještě další 3 děti, šikulka. Světe div se, i můj tatík si sedl do sedla, sice mu nohy málem plandaly po zemi, ale i tak si to užil (alespoň mi to tvrdil...)


 


Aktuální články

Reklama
TOPlist