Vítejte na webu našeho mini ranče v srdci Českého ráje!
Nabízíme ubytování v roubence na samotě (u lesa) a jízdu na koních v kruhové ohradě.

Iva Trojovská * 606 500 847 * ivatrojovska@gmail.com


Pouť na záchranu kapličky

3. října 2011 v 22:14 |  Akce v minulosti

První obnovená staročeská pouť v Prackově - 11. září 2011


Původně bylo v plánu na této pouti vozit děti na koních. Pomněnka - naše nejstarší kobylka ale v ty dny byla zrovínka v rekonvalescenci, tudíž jsme koníky nechali doma. No, nakonec možná dobře, protože přišlo 150 návštěvníků a kdyby každý chtěl povozit, to asi vozím ještě dnes :-) Ač jsme se zpočátku obávali, že na akci moc lidiček nedorazí, byli jsme více než příjemně překvapeni. Díky vám všem se vybralo kolem 14 tisíc!!! DĚKUJEME!!! Jsem ráda, že nás přišlo podpořit i nemálo koňáků! Byla to opravdu super slunečná neděle, pro důkaz přidávám pár foto.

Sešlo se nás opravdu hodně...Úžasná ruční práce - hodně navštěvovaný stánek (hlavně dětmi) - paní perníkářka. A zrovna maluje koníka, jéé to je náhoda :-)


Další neméně zajímavý stánek byly výrobky ze skla a hned vedle stánek s keramikou. Všechny výrobky mají svou duši, každý je originál.


Můj úžasný tatík připravil další stánek - střelnici pro děti. Nejen kluci byli z tohoto stánku nadšení. Děti tátu prostě milují a i já musím přiznat, že díky jeho "střeleným nápadům" jsem měla úžasné dětství :-)

Díky vám všem, kteří jste u nás zakoupili námi napečené koláčky, štrůdly, buchty, preclíky a další jiné dobroty se může pokračovat na opravě kapličky, ještě jednou vám všem velké DÍKY!!!


 


Aktuální články

Reklama
TOPlist