Vítejte na webu našeho mini ranče v srdci Českého ráje!
Nabízíme ubytování v roubence na samotě (u lesa) a jízdu na koních v kruhové ohradě.

Iva Trojovská * 606 500 847 * ivatrojovska@gmail.com


Pokračujeme... (2007-2010)

9. července 2011 v 0:12 |  Historie našeho ranče
Na jaře roku 2008 jsme uspořádali dětský den. Akce byla celkem úspěšná, sešlo se nám asi 15 dětí. Ty si mohly celé dopoledne vyzkoušet nejkrášnější pohled na svět. A že si to užívaly! :-)
V roce 2008 jsem také měla tu čest navštívit pana Václava Vydru a jeho koně v Hněvšíně. Zajímala mě opět přirozená komunikace, volné ustájení jeho koní a úprava bosých kopyt. Hodně jsem se vyptávala a opět byla nadšená ze spousty novinek, které jsem se víceméně snažila aplikovat i doma. Na jeden den jsem se pak ještě do Hnevšína vrátila a užila si svých 5 minut slávy jako "mediální hvězda" :-) a k tomu velkou dávku legrace s panem Vydrou. Chcete-li se i vy pobavit na můj účet, mrkněte na pořad Mezi námi zvířaty.A ještě úžasný koník pana Vydry - Démon.
Ještě téhož roku nám zabřezla Priscilla a my se těšíme na první hříbátko. Na fotce je kobylka týden před porodem.


A je to tady - Den D! 5. 5. 2009 se nám narodil překrásný hřebeček. Kobyla si lehla pod strom a bez problému ho přivedla sama na svět.


Mezitím co Honey roste se nám podařilo vytvořit kruhovku pro trénink. Konečně i u nás je rovina! :-)Honey se trochu povytáhl a že je mámin opravdu nezapře.


 


Aktuální články

Reklama
TOPlist