Vítejte na webu našeho mini ranče v srdci Českého ráje!
Nabízíme ubytování v roubence na samotě (u lesa) a jízdu na koních v kruhové ohradě.

Iva Trojovská * 606 500 847 * ivatrojovska@gmail.com


Kurs Václava Bořánka

24. července 2011 v 23:22 |  Přirozená komunikace
Protože jsem se o horsemanshipu chtěla dozvědět víc, vyrazila jsem tento víkend na kurs Vaška Bořánka. Kurs se konal na statku jménem Q ranch. V sobotu jsem brzy ráno po dálnici vyrazila směr Praha a pokračovala na Jihlavu. Poté už to byl kousek do malé vesničky Bezděkov, kde Q ranch sídlí. Uvítali mě moc milí lidé - majitelé a zavedli do mého pokoje. Všechny stavby okolo ranče jsou nové a velice vkusně zařízené, můžete posoudit sami, jaké krásné ubytování ranč nabízí.


Celá přednáška byla velice přínosná. Procvičovala se jak práce ze země, tak druhý den i ze sedla. Nových informací bylo hafo a tak jsme všichni odjížděli domů s hlavami nacpanými vědomostmi, tak teď už to jen užít v praxi :-) Vašek je úžasný vypravěč a opravdu problémy vysvětluje "po lopatě", takže jsem ráda, že i moje zabedněná hlavička něco nasákla.


Hodně fotogenický koník :-)


Po výborném obídku jsem se ještě na chvíli šla projít po koňské stezce a tiše jsem záviděla, že tady již stezky mají značené. Snad to u nás také nebude trvat dlouho...Koníci se pásli na obrovských výbězích a vypadali velice spokojeně.


Pokud se o horsemanshipu chcete dozvědět více, nebo ještě lépe navštívit jeden z kursů, klikněte na stránky Vaška Bořánka - ZDE
 


Aktuální články

Reklama
TOPlist